1. Не користуйтесь телефоном під час керування транспортом, натомість використовуйте гучномовець або навушники. Це знизить ризики ДТП і зменшить можливість защемлення шийних нервів за рахунок неправильного положення шиї і нерівномірного розподілення навантаження.
2. Не тримайте телефон за допомогою плеча і вуха. Це створює неправильну позицію, що може призвести до болю в шиї та інших проблем. Використовуйте навушники.
3. Під час використання телефона не варто низько нагинати шию в сторону екрана. Це збільшує навантаження на м'язи шиї, що зумовлює порушення постави, виникнення міофасциального синдрому, запаморочень та головного болю. Витягніть руки і впріть їх у боки, це створить опору і зменшить кут нахилу в бік телефону. Під час користування телефоном сидячи на коліна можна покласти сумку або подушку.
4. Не використовуйте для скролінгу екрану телефона великий палець руки котрою його тримаєте. Краще використовувати вказівний іншої, не задіяної руки.
5. Не використовуйте телефон під час переходу дороги, особливо на складних перехрестях чи там де є сильний трафік. Це може призвести до ДТП з вашою участю так і без неї.
6. Вимикайте звук під час відвідування громадських заходів (театру, кіно, концертів, в аудиторіях під час навчання, тощо). Різкі надокучливі звуки можуть заважати іншим людям, акторам, викладачам виконувати свою роботу.
7. Робіть зарядку для кисті кожних 30хв. роботи з телефоном або планшетом.